KONST / Litografier / Färglitografi 15685131
nr 1568 5131
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Vintermotiv. Signerad, numrerad 295/320. Färglitografi, bildmått: 33x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:40:55
Per Julius
Läs mer om Per Julius